Rýchla pôžička je dostupná aj vám!

V Peniazomate vám dávajú možnosť získať najrýchlejšiu pôžičkuMáte všetkého vyše hlavy? Keď si myslíte, že už je všetko v poriadku, opäť vám vojde do cesty niečo, čo si vyžaduje finančné riešenie? Vyskúšajte rýchle pôžičky, ktoré vám sprostredkujú takú sumu, akú potrebujete. Menšiu či väčšiu čiastku, rýchlo či mene rýchlo… rýchla pôžička spĺňa kritéria každého žiadateľa. Povedzme si o nich niečo konkrétnejšie.

Takto sa označujú úvery, ktoré sprostredkujú vskutku každému peniaze veľmi rýchlo. Niektoré sú dostupné do 24 hodín, iné do niekoľkých dní. Všetko závisí od toho, o akú sumu peňazí požiadate. Najrýchlejšia je dostupná ihneď od 24 hodín. Ak potrebujete vyššiu sumu, obyčajné typy vám požičajú aj niekoľko tisíc eur. Oba typy sú poskytované primárne nebankovými subjektmi, no postupne s nimi začínajú aj banky. Rýchla a pre každého pôžička vám zaručí len tých najlepších sprostredkovateľov, ktorí sú okrem iného, overení zákazníkmi, majú mnoho pozitívnych odoziev a ešte k tomu ponúkajú svojim zákazníkom mnoho výhod.

Ako si ale môžete byť istý, že ide skutočne o seriózne spoločnosti? Hovorí vám niečo Národná banka Slovenska? Každá spoločnosť, ktorej môžete veriť obdržala licenciu na sprostredkovanie pôžičiek práve od tejto inštitúcie. Zoznam všetkých spoločností môžete nájsť na internetovej stránke NBS. Teraz si priblížme vyššie spomínané dva typy úverov.

  1. Najrýchlejšia

Pri peniazoch ide mnohokrát o čas, preto je žiadúcim atribútom rýchlosť posúdenia Vašej žiadostiHľadáte najrýchlejšiu pôžičku? Najrýchlejšia je rozhodne taká, ktorá vám môže byť na účet doručená už do 10 minút od schválenia. Poskytovatelia sú jedine nebankové spoločnosti. Poskytne Vám financie až do 500 eur úplne každému! Možno sa pýtate, či naozaj každému. Áno, naozaj každému. Ponúka vám rýchle pôžičky pre nezamestnaných, bez dokladovania príjmu, bez registra, či pred výplatou.

Doba splatnosti je maximálne 3 mesiace. So spoločnosťami Ferratum a Pôžičkomat je to do 31 dní, pričom vám poskytnú finančné prostriedky do 350 eur. Okrem toho, tieto spoločnosti ponúkajú akciu, v podobe odpustenia úroku. Táto ponuka platí len pre tých, ktorým bola najrýchlejšia pôžička u týchto spoločností schválená po prvýkrát.

Rýchlosť doručenia závisí od toho, akým spôsobom chcete, aby vám bola odoslaná. Na účet vám bude doručená oveľa skôr, ako napríklad rýchle peniaze odoslané šekom. Pri šeku musíte čakať aj niekoľko dní, kým vám peniaze prídu na účet, hoci žiadosť môžete mať schválenú už do niekoľkých hodín od odoslania žiadosti. V prípade, že peniaze nepotrebujete astronomickou rýchlosťou, neváhajte využiť tento spôsob odoslania financií.

  1. Rýchla

Je pre náročnejších žiadateľov, vo význame, že potrebujú väčší obnos financií. Poskytovatelia vám poskytnú až do 6 000 eur, s tým že splácať môžete až 84 mesiacov. Treba však počítať s tým, že tieto rýchle pôžičky s vyšším sumami budú mať trošku náročnejšie podmienky na ich získanie, než najrýchlejšia. Možno budete musieť dokladovať príjem, prípadne budú nazerať do registra dlžníkov a len máloktoré budú dostupné nezamestnaným. Na druhej strane, sú dokorán otvorené žiadateľom, ktorí hľadajú rýchle pôžičky pred výplatou. Tieto však neposkytujú žiadne akcie v podobe odpustenia úrokov.

Vybavovanie je o niečo zdĺhavejšie. Môže trvať aj niekoľko dní, rovnako ako aj posielanie peňazí po schválení žiadosti.

Úrokové sadzby obidvoch typov sa pohybujú okolo 20-25%. Nie je vylúčené, že v niektorých prípadoch to môže byť viac, prípadne menej.

Nie všetky spoločnosti vyžadujú dokladovanie príjmuPoznáte ich aj bez dokladovania príjmu?

Rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu sú správnou voľbou pre tých žiadateľov, ktorí buď nemajú zamestnanie alebo zamestnanie majú, ale ich plat je veľmi nízky na to, aby im hociktorá banková spoločnosť schválila žiadosť. Nebankové spoločnosti nebudú mať žiadny problém so schválením žiadosti bez dokladovania príjmu.

Čo poviete na také, ktoré sú bez registra?

Rýchle pôžičky bez registra sú pre každého, kto má zápis v registri dlžníkov. Ako viete, že ste sa tam dostali? Pokiaľ vám neprišlo upovedomenie, tak pôžičkové inštitúcie vám dajú zápis do registra vo chvíli, keď nesplácate poctivo a v riadnych termínoch vašu dlžobu. Sú dostupné jedine u nebankových spoločností.

Ste nezamestnaný? Požiadajte o úver pre nezamestnaných!

Ďalším produktom pre obyčajných ľudí, ktorý poskytujú jedine nebankové spoločnosti, sú rýchle pôžičky pre nezamestnaných. Vďaka tomu, že nemusíte dokladovať u väčšiny sprostredkovateľov príjem, sú dostupné aj pre nezamestnaných. Sú vhodné aj pre ženy na materskej, dôchodcov, ako aj študentov. Hoci sú vhodné pre každého, neodporúča sa to pre tých žiadateľov, ktorí vedia, že danú sumu nebudú mať ako vrátiť, pretože aj 50 eur, ktoré nevrátite, môžu viesť k exekúcii. Buďte preto veľmi opatrný.

Máte zamestnanie, ale aj nečakané výdaje? Rýchle pôžičky pred výplatou to zachránia!

V súčasnej dobe sa aj zamestnaným stáva, že si potrebujú požičať, ak im do cesty vojde niečo neočakávané. Je to aktuálne hlavne v prípade, ak poberáte minimálnu mzdu. Veľkou výhodou pre zamestnaných je aj to, že o rýchle pôžičky pred výplatou môžu požiadať aj bankové spoločnosti, avšak budú musieť dokladovať príjem, ako mať aj vyšší príjem. U nebankových spoločností je výhodou aj to, že väčšina nepotrebuje dokladovanie príjmu (pri týchto žiadaných sumách).

Rýchle pôžičky cez internet sú veľmi flexibilnéAko požiadať?

Môžete požiadať 4 spôsobmi, a to osobne, telefonicky, cez internet alebo cez sms. Rýchle peniaze môžete získať osobne jedine u bankových spoločností. Niektoré nebankové spoločnosti ponúkajú svojich pracovníkov, ktorí si s vami dohodnú osobné stretnutie, pri ktorom sa dohodnete na podmienkach. Rýchle pôžičky cez internet patria v súčasnosti najvyužívanejšej metóde, pretože sú veľmi praktické a ich žiadosť je veľmi jednoduchá. Môžete ju mať vypísanú do niekoľkých minút, ako aj odozva zo strany poskytovateľov je veľmi rýchla. Sú maximálne anonymne, pretože nemusíte nikam chodiť a nikto nevidí, že žiadate o úver, okrem poskytovateľa. Ďalším spôsobom žiadosti je telefonická žiadosť. Patrí k rýchlym metódam, ale ak nepatríte k prívržencom telefonovania, nemusí to byť dvakrát príjemné. Posledným spôsobom požiadania je žiadosť cez sms. Patria k pomalším spôsobom žiadosti, pretože musíte všetko vpísať do sms správy, zistiť si číslo, na ktoré treba sms žiadosť odoslať, ako aj správnu formu sms správy, aby bola vaša žiadosť akceptovaná. Okrem toho si niektorí sprostredkovatelia rýchlych pôžičiek cez sms účtujú vysoké poplatky za sprostredkovanie, ako aj vysoké úroky.

Pre viac informácií o rýchlych pôžičkách pred Vianocami navštívte tento článok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *