Pôžička ihneď – verte aj nebankovkám…

Pre každého sa nájde vhodná pôžičkaČi ste zamestnaný, nezamestnaný, na dôchodku alebo na materskej, pôžička ihneď je určite aj pre vás. Zaradzujú sa medzi nebankové pôžičky, pretože sú poskytované nebankovými spoločnosťami a preto sú dostupné mnohým žiadateľom bez náročných podmienok a rôznych dokladovaní. Aké spoločnosti ich poskytujú, aké podmienky si kladú a pre akú kategóriu žiadateľov sú vhodné si povieme nižšie.

V čom vlastne spočíva ich výhodnosť Okrem toho, že je dostupná skutočne pre všetkých, tak na účet vám môže byť doručená už do 10 minút od schválenia vašej žiadosti. Okrem toho celý proces trvá veľmi rýchlo. Online pôžička ihneď je určite najrýchlejší spôsob získania vami žiadaných peňazí, ktorý vám okrem rýchlosti zaručuje aj anonymitu. Ak sa vám spôsob žiadosti online nepozdáva, môžete využiť aj telefonickú žiadosť, pri ktorej požiadate priamo sprostredkovateľa o sumu, ktorú potrebujete. To, koľko vám môže sprostredkovať si povieme nižšie.

Poskytovatelia

Medzi hlavných poskytovateľom zaraďujeme Ferratum, Pôžičkomat a XS. Pôžička, ktorá je dostupná cez túto stránku ihneď môže byť aj vaša. Ako? Stačí si kliknúť na vyznačený výraz a budete presmerovaný na stránku, ktorá spolupracuje so všetkými spomínanými poskytovateľmi. Ako si môžete byť istý, že práve týmto poskytovateľom môžete veriť? Navrhujeme vám internetovú stránku Národnej banky Slovenska, ktorá obsahuje zoznam všetkých bankových aj nebankových spoločností, ktoré prešli tvrdými podmienkami kontrolných inštitúcií, dostali licenciu, sú permanentne kontrolovaní vyššími orgánmi a každé ich pochybenie by znamenalo vysoké pokuty. Prejdime teda ku konkrétnym nebankovým spoločnostiam.

Ferratum

Táto nebanková spoločnosť vám poskytne od 30 až do 350 eur. Dobu doručenia si určujú na 72 hodín. Dobu splatnosti si môžete sami vybrať, a to z intervalu od 7 do 31 dní. Ak by vám náhodou dátum, ktorý ste si vybrali na splatenie nevyhovoval, máte možnosť predlžiť si dobu splatnosti, ale samozrejme za nejaký poplatok. Chceli by sme spomenúť veľkú výhodu tejto pôžičky, pretože Ferratum ponúka tým žiadateľom, ktorí žiadajú o ich úver prvýkrát bezúročne splatenie až do 150 eur! Ferratum je bez registra,  ihneď na účet, bez dokladovania príjmu ihneď, no NEPATRÍ medzi pôžičky pre nezamestnaných ihneď.

XS

XS vám poskytne až 500 eur! Požičať si môžete už od 60 eur. Splatiť túto sumu môžete až 3 mesiace, no treba dodať, že aj musíte, pretože táto splatná doba je nehybná. Nezáleží pritom, koľko si požičiate. Aj keby ste si požičali 60 eur, budete zaviazaní ich splácať 3 mesiace, to znamená, že aj viac preplatíte. Pri tomto type sa môže stať, že vybavovanie bude trošku komplikovanejšie, pretože vami podanú žiadosť overuje pracovník danej nebankovej spoločnosti tak, že si s vami dohodne osobné stretnutie. Rovnako je možnosť žiadané peniaze obdržať priamo od neho, prípadne ho potom zavolať, ak by ste chceli vašu pôžičku ihneď splatiť. XS je dostupná pre každého. V rámci nej sú aktuálne všetky podtypy: bez registra, bez dokladovania príjmu , pre nezamestnaných, pôžičky pred výplatou ihneď. Rovnako o ňu môžete požiadať, ak ste dôchodca alebo na materskej

Pôžičkomat

Pôžička ihneď cez Pôžičkomat je najprístupnejšou pre všetky kategórie žiadateľov. Poskytuje financie od 25 eur do 350 eur. Podobne ako cez spoločnosť Ferratum, tak aj Pôžičkomat poskytuje bezúročné splatenie všetkým tým, ktorí od nich žiadajú po prvýkrát a ich žiadosť bola schválená, ale s tou podmienkou, že žiadajú do 95 eur. Môžete však splácať maximálne 31 dní. Ak by ste potrebovali dobu splatnosti predĺžiť, kontaktujte poskytovateľa predtým, než vás upovedomí, že ste nezaplatili (to platí u každého poskytovateľa). Opäť raz treba počítať s poplatkom za prolong. Sú dostupné širokej vrstve žiadateľov. V rámci tohto poskytovateľa sú vám k dispozícii bez dokladovania príjmu , pre nezamestnaných, bez registra , ihneď na účet, ako aj pre dôchodcov alebo ženy na materskej.

Vo všeobecnosti sa úrokové sadzby týchto spoločností, mimo špeciálnych ponúk, pohybujú v rozpätí od 20-25%.

Táto obsiahla a niekedy aj problematická téma je ústrednou témou aj v tomto článku na Korzári.

Špeciálne typy pôžičiek ihneď majú svoje vlastné kritériaŠpeciálne varianty

Ak potrebujete pôžičku ihneď, ale viete že máte nejaký „hendikep“ vo význame, okolnosti, ktorá by spôsobila zamietnutie žiadosti v bankových spoločnostiach, môžete sa zamerať konkrétne na jednu z týchto:

  1. bez registra ihneď– je vhodná pre žiadateľov so zápisom v registri dlžníkov. Bankové spoločnosti väčšinou takéto žiadosti hneď zamietnu, pretože register kontrolujú. Vybrané nebankové pôžičky ihneď nekontrolujú register, a preto sú prístupné aj tým, ktorí pri predošlých úveroch pochybili.
  2. bez dokladovania príjmu ihneď–  sú pre žiadateľov s nízkym príjmom. Opäť platí, že v bankách svoj príjem musíte dokazovať. Pri niektorých nebankových spoločnostiach, ako sú napríklad nami vyššie spomenuté, nemusíte!
  3. pre nezamestnaných ihneď  určite vám ich  žiadna banka neposkytne, pretože by vo vás nemala istotu. Pôžičkomat a XS ihneď s tým problém mať nebudú.

Ako peniaze prijať?

Pôžička ihneď môže byť u vás 3 spôsobmi. Buď si ju necháte odoslať a účet, v tom prípade sa sústreďte na tie, ktoré sú vyplatené na účet alebo si ju necháte odoslať šekom, vtedy musíte počítať so 4 dňami alebo niekedy vám agenti navrhnú, že vám peniaze prinesú priamo domov alebo na iné vopred stanovené miesto. Vy si už po schválení vašej pôžičky sami vyberiete, aký spôsob prijatia peňazí vám najviac vyhovuje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *